Jesteśmy pierwszą w Polsce kancelarią transakcyjną z dedykowaną e-platformą dla naszych Klientów. Naszym celem jest umożliwienie Państwu dokonywania zyskownych transakcji na rynku nieruchomości w sposób wygodny, szybki i bezpieczny. Dzięki naszej pasji do pomnażania kapitału zadanie to realizujemy z ogromną satysfakcją, a dzięki autorskiej platformie dealomat.pl, również z wysoką efektywnością.

Obsługujemy transakcje o wartości powyżej 100 tys. zł w kategoriach Pożyczki, Sprzedaż oraz Inwestycje. Ze względu na wieloletnie doświadczenie mamy świadomość, że każda transakcja jest inna, dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

Wojciech Orzechowski

Ekspert, Mentor projektu


 • addwięcej informacji
  Inwestor, mentor, rentier, jeden z najlepszych i najpopularniejszych szkoleniowców na rynku nieruchomości w Polsce. Twórca Warsztatów Inwestowania W Nieruchomości, autor wielu książek, laureat prestiżowych nagród. Współwłaściciel kancelarii DEALOMAT.


Łukasz Rosikoń

Prezes Zarządu


 • addwięcej informacji
  Absolwent Master Studies in Finance na UE we Wrocławiu. W przeszłości zaangażowany w kilkanaście projektów biznesowych. Pośredniczył w 50+ transakcjach na rynku nieruchomości na kwotę ponad 20 mln zł. Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, profesjonalny deal maker, pomysłodawca projektu DEALOMAT.


Dominik Palka

Dyrektor Działu Prawnego


 • addwięcej informacji
  Adwokat, doradca podatkowy. Specjalizuje się w prawie gospodarczym oraz podatkowym. Brał udział w licznych procesach restrukturyzacyjnych przedsiębiorstw. Zajmuje się doradztwem transakcyjnym dla podmiotów gospodarczych. Obsługuje jednostki samorządu terytorialnego. Jest laureatem Konkursu Arbitrażowego Lewiatan organizowanego przy Sądzie Arbitrażowym Konfederacji Lewiatan.


Krystian Sum

Dyrektor Działu Analiz


 • addwięcej informacji
  Absolwent Politechniki Warszawskiej, z wykształcenia geodeta. Licencjonowany rzeczoznawca majątkowy. Sporządza wyceny nieruchomości m.in. do banków, oraz wszędzie tam gdzie potrzebna jest wartość nieruchomości tj. podział majątku, amortyzacja, dział spadku, odszkodowania za wywłaszczone nieruchomości, wniesienie aportu, rozliczenia z US, wycena służebności itp. Współpracuje z inwestorami, pomagając w analizach rynku.


Zakładam darmowe konto

Partnerzy